Головне досягнення 2014 року – руйнація путінського проекту «Новоросія» – Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
22:30 18.02

Головне досягнення 14-го року – це не просто збереження держави, а руйнація путінського проекту «Новоросія».

Головне досягнення 2014 року – руйнація путінського проекту «Новоросія» – Порошенко

Про це в ефірі телеканалу Прямий заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Путін з жахом для себе відкрив, що російськомовні українці на фронті б’ють росіян, захищаючи власну землю, аж ніяк не гірше, ніж україномовні. Він не очікував цього. Він не очікував подій в Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі і побачив, що в нього є валіза без ручки, з якою він не знає що робити», – зазначив  Порошенко.

Порошенко нагадав,  що дії Путіна полягали і в тому, щоб запровадити тотальне економічне ембарго.

«Одразу ж всі промислові товари були заборонені. По кому він збирався вдарити? По російськомовним мешканцям Сходу. Сценарій був дуже простий – ми маємо їх звільнити з виробництв, вони мали залишитися без роботи і скинути київську владу», – пояснив п’ятий Президент.

«Ми їм не дали цього зробити. Чому? Бо ми уклали поглиблену та всеохоплюючу Зону вільної торгівлі одразу ж. Бо я підписав через тиждень після інавгурації Угоду про Асоціацію. І результатом цього було – все що йшло в Росію, впало з майже 30% до 8%. А все, що йшло в Європу, зросло з тих самих 30% до 43%. Європа врятувала Україну економічно. Європа врятувала Україну політично через застосування санкцій. Європа врешті решт врятувала Україну і через механізм безпекової допомоги. Спільно зі Сполученими Штатами Америки», – наголосив Петро Порошенко.

За словами політика, це все дуже здивувало Путіна. Здивувала солідарність з Україною, об’єднаність Європи. І це ще раз продемонструвало, що люди 18 лютого віддавали своє життя абсолютно недарма.

Нагадаємо, сьогодні столиця вшанувала своїх Героїв. Центром міста пройшла хода пам‘яті (ФОТО).

П’ятий президент України Петро Порошенко та Марина Порошенко вшанували пам’ять загиблих майданівців.  Порошенко нагадав, що   у парламенті вдалося відстояти дуже важливу Постанову, яка визнає Революцію Гідності однією з державотворчих подій в Україні. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...