Надто висока? – Нічого страшного. Замість ринку на Деміївці буде 30-поверхівка

Автор: Тетяна Сененко
09:33 20.08

Окружний адміністративний суд прибрав обмеження по висоті для 30-поверхового «багатофункціонального комплексу», що побудують місці ринку «Деміївський»

Надто висока? – Нічого страшного. Замість ринку на Деміївці буде 30-поверхівка

Про це повідомляє портал«Наші гроші».

Офіційно йдеться про реконструкцію нежитлових будівель під багатофункціональний комплекс на вулиці Ізюмській, 1, яка потрапляє в межі Історичного центру міста.

Ще у 2017 році ТОВ «Манхеттен Інвест» придбало у ТОВ «Манхеттен» нежитлові будівлі на ринку «Деміївський» загальною площею 4613 квадратних метрів.

У вересні 2019 року КМДА видало «Манхеттен Інвест» містобудівні умови та обмеження (МУО) для проектування будівництва. Однією з умов є обмеження по висоті не вище 27 метрів для нової забудови.

Аби її оскаржити «Манхеттен Інвест» звернувся до суду з вимогою скасувати вказані абзаци. Суд ці вимоги 6 серпня задовольнив.

Читайте також: Бессарабський ринок почали оновлювати (ФОТО)

Суд врахував, що ділянки, на яких заплановане будівництво, потрапляють до меж Історичного ареалу затвердженого у 2002 році. Проте рішення про затвердження Мінкультом цих ареалів зупинено.

Таким чином, суд зазначив, що Історичні ареали міста Києва на сьогодні не встановлені. Тому ці обмеження висоти до об’єкта не стосуються.

Читайте також: На Троєщині знесли ринок (ФОТО) 

Відтак висота будівель після реконструкції становитиме щонайменше 85,6 метрів, або орієнтовно 30 поверхів.

Нагадаємо, земельна комісія Київради підтримала проєкт рішення, який передає в оренду земельну ділянку під модерністським ринком-«шайбою» на Кудряшова, 1, поруч із Південним вокзалом.

Великий Київ у Google News

підписатися