На захист Києва виділили додаткові кошти

Автор: Галина Ворона
16:09 23.06.2022

Київрада збільшила фінансування на посилення оборони та безпеки столиці в межах програми “Захисник Києва” на 2022-2024 роки

На захист Києва виділили додаткові кошти
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба міської  ради.

Як пояснив директор Департамент муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, сфера захисту столиці нагально потребує додаткове фінансування з низки причин.

У перші дні війни до територіальної оборони Києва прийшло майже втричі більше громадян, ніж було потрібно для комплектування бригади ТрО столиці. Це обумовило необхідність формування другої бригади тероборони міста Києва, майже половина особового складу цих бригад уже виконує завдання в зоні бойових дій“, – зазначив він.

За його словами, розгорнуто центр підготовки сил територіальної оборони та безпеки на базі комунальної організації “Муніципальна охорона”, де триває регулярна підготовка підрозділів ТрО та добровольчих формувань територіальної громади столиці.

Також лишаються актуальними завдання щодо виконання підготовчих заходів до оборони Києва.

Потребують допомоги щодо належного матеріально-технічного забезпечення військові частини (підрозділи) Збройних Сил України та інших військових формувань, що вирушають з Києва для виконання бойових завдань на передову.

У зв’язку із цим виникла нагальна потреба внести зміни до програми “Захисник Києва” для збільшення фінансового ресурсу для реалізації вищезгаданих заходів у 2022 році на суму 128,6 млн грн, – зазначив Роман Ткачук.

Це дасть змогу комплексно вирішувати потреби військових частин, підрозділів Сил оборони та безпеки столиці.

Окрім цього, кошти спрямують на капітальний ремонт навчально-матеріальної бази центру підготовки сил територіальної оборони та муніципальної безпеки Києва, де розгорнуть додаткові класи і місця для проведення практичних занять.

Також збільшення видатків забезпечить перевезення автотранспортом військовослужбовців до районів виконання завдань або підготовки, а в разі необхідності – перевезення матеріалів і засобів для облаштування інженерних загороджень та фортифікаційних споруд (блокпостів тощо).

Читайте також: Командувач обороною Києва оцінив можливість нападу Білорусі

Нагадаємо, командувач силами оборони Києва розповів про озброєння та готовність ТрО.

Великий Київ у Google News

підписатися