Командувач силами оборони Києва розповів про озброєння та готовність ТрО

Автор: Володимир Хлєбников
12:41 22.06

Підрозділи Територіальної оборони Києва та Київської області мають протитанкові комплекси NLAW, гранатомети Carl Gustaff, міномети та безпілотні літальні апарати.

Командувач силами оборони Києва розповів про озброєння та готовність ТрО

Про це заявив командувач угруповання сил і засобів оборони Києва Олександр Павлюк.

Донедавна він обіймав посаду голови Київської обласної військової адміністрації та відповідав за організацію оборони Київщини. За його словами, з перебігу попередніх бойових дій на Київщині “було зроблено висновки”. 

“Запевняю Вас, що у нас є певні сплановані заходи для посилення оборони Києва. У сучасній обороні головною метою є відбити наступ сил противника, завдати йому максимальних втрат, утримати важливі райони (об’єкти) місцевості й в такий спосіб створити сприятливі умови для переходу в наступ”, – сказав Павлюк в інтерв’ю Укрінформу.

Читайте також: Війна з РФ, день 119. Українські військові відбили штурм у напрямку Вуглегірської ТЕС

Він підкреслив, що “озброєння підрозділів територіальної оборони має відповідати покладеним на них завданням“.

У нас підрозділи ТрО мають і протитанкові комплекси NLAW, і гранатомети Carl Gustaff, міномети і безпілотні літальні апарати. Загалом у нас зараз є чим відбивати ворога на дальніх підступах до столиці. І незабаром ці можливості значно поліпшаться завдяки міжнародній технічній допомозі країн-партнерів“, – додав Павлюк.

Раніше він повідомив, що у разі успіху російських окупантів у Східній операційній зоні значна частина їхніх сил та засобів може бути переміщена на Київський напрямок та залучена до формування нового ударного угруповання. 

Читайте також: «Я в шапці і поїла»: дівчина з позивним «Сімка» захищає Київ у теробороні

Великий Київ у Google News

підписатися