“На вилах би усіх повиносили”. Лукашенко помріяв, що б він зробив з Україною

Автор: Тетяна Сененко
18:59 09.08

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не має наміру вводити санкції проти України, проте, якби було таке бажання, то разом з президентом Росії Володимиром Путіним вони могли б поставити Україну «на коліна протягом доби».

“На вилах би усіх повиносили”. Лукашенко помріяв, що б він зробив з Україною

Про це Лукашенко сказав на пресконференції 9 серпня.

Так, білоруський диктатор заговорив про потенційну можливість припинення поставок паливно-мастильних матеріалів.

«І завтра на вилах б повиносили і Зеленського, і всіх інших. Тому що 35% – ми, 35-40% – Росія поставляє палива в Україну», – сказав самопроголошений білоруський «лідер».

Лукашенко також заявив, що навіть з урахуванням всіх перспектив використання Білорусією електроенергії, потужності АЕС дозволяють мати ще надлишок електроенергії, який може отримати і Україна.

Читайте також: У ТСК по «вагнерівцям» не вистачає Путіна з Лукашенком. Порошенко різко висловився щодо чинної комісії

«Але ви так поводитеся, вибачте мене, трішки підленько», – додав Лукашенко, відзначаючи, що українська сторона вдається до покупки білоруської електроенергії або палива, коли їй потрібно, але при цьому критикує офіційний Мінськ.

Читайте також: “Це був акт справедливості”. Лукашенко зробив день вторгнення СРСР в Польщу державним святом

«Ми не будемо стріляти собі цим самим в ногу, тому що це і для нас буде болісно. Близько $6 млрд товарообіг – пристойний. І для вас вигідно, і для нас. Але ви ведете себе часом дуже недобре», – звернувся до України самопроголошений президент Білорусі. 

До слова, перший президент України Леонід Кравчук, вважає, що з точки зору міжнародного права, Олександр Лукашенко – це ніхто.

 

Великий Київ у Google News

підписатися