У ТСК по «вагнерівцям» не вистачає Путіна з Лукашенком. Порошенко різко висловився щодо чинної комісії

Автор: Любава Лисичкіна
20:42 12.07.2021

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликає парламент внести справу про «вагнергейт» до предмету відання Тимчасової слідчої комісії.

У ТСК по «вагнерівцям» не вистачає Путіна з Лукашенком. Порошенко різко висловився щодо чинної комісії

Про це політик заявив під час погоджувальної ради.

Порошенко вважає, що давати свічення комісії мають всі причетні до «зливу» спецоперації.   

«Днями виповнюється річниця, як зрадники в керівництві країни зірвали операцію, яка увійшла вже зараз назавжди в історію України як операція «вагнерівців», – зауважив п’ятий Президент.

«Мені точно є про що доповісти ТСК. І я із задоволенням поспілкуюся з членами комісії. Але ТСК, яка береться за це питання, – не слідча комісія всього парламенту, а лише політклуб двох фракцій – «слуг народу» і ОПЗЖ», – констатував Петро Порошенко.

«Я думаю, вам там ще не вистачає Путіна з Лукашенком, що б з ними обговорити позицію по «злиттю» цієї операції», – зауважив Порошенко.

«Необхідно обов’язково додати «вагнергейт» до предмету відання чинної комісії. Поставити це на голосування і запросити всіх, хто причетний до «зливу» цієї операції, – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

Нагадаємо, Порошенко назвав, у кого рило в пуху по справі «вагнерівців» і чому слід включити «вагнергейт» в порядок денний ТСК.

На переконання нардепки  Вікторії Сюмар, у Зеленського так бояться справи “вагнерівців”, що вже склепали чергові “плівки”.

Як відомо, “Європейська Солідарність” вимагає викликати Зеленського на засідання ТСК у справі “вагнерівців”. 

Великий Київ у Google News

підписатися