На вулиці Протасів Яр з’явився квітник на честь Романа Ратушного

Автор: Марія Супрун
17:37 01.07.2022

Сьогодні на вулиці Протасів Яр завершено влаштування квітника у вигляді емблеми Громадської організації “Захистимо Протасів яр”, засновником якої був загиблий активіст Роман Ратушний.

На вулиці Протасів Яр з’явився квітник на честь Романа Ратушного
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє КП УЗН Солом’янського району.

Це наша вдячність за патріотизм і відданість героя, адже його життя – це частина нової української легенди на ймення Роман Ратушний“, – йдеться у повідомленні.

Квіткове панно зроблено у вигляді емблеми ГО “Захистимо Протасів Яр” – зеленої руки:

Роман Ратушний – український громадський діяч, засновник Громадської організації “Захистимо Протасів Яр”, який в свої молоді роки зробив неосяжний вклад в розбудову нашого суспільства, нашої країни. Справа його життя – це збереження зеленої зони у Протасовому Яру в центрі Києва та недопущення забудови. Він став відомим під час низки акцій протесту проти забудови Протасового Яру в Солом’янському районі Києва. 

З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвом, а потім воював на Сумщині та під Ізюмом.

Як писав “ВК“, 9 червня під час виконання бойового завдання під Ізюмом на Харківщині відомий столичний активіст, лідер ГО «Захистимо Протасів яр» Роман Ратушний загинув. Широкому загалу про його загибель стало відомо лише 14 червня. За три тижні активісту мало виповниться 25 років.

Як стало відомо, Ратушний заповів гроші проекту Капіані.

18 червня в Києві попрощались із українським захисником та активістом Романом Ратушним (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Великий Київ у Google News

підписатися