На Трухановому острові відкрили вхідну групу. Як виглядає головна прикраса

19:07 23.10.2020

На Трухановому острові завершилась перша черга великої реконструкції, у рамках якої впорядкували 5,5 гектарів території острову і збудували вхідну групу з навісом-перголою, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою. На цьому перетворення рекреаційної зони не зупиняються – попереду ще друга та третя черга.

На Трухановому острові відкрили вхідну групу. Як виглядає головна прикраса

Як повідомляє КМДА, відкривати локацію приїхав сам мер Віталій Кличко.

Він розповів, що на Трухановому острові планують створити рекреаційний маршрут і здійснити благоустрій прилеглої території.

У рамках першої черги реконструкції впорядковано 5,5 гектарів території острову.

Зокрема, родзинкою першої черги оновлення є навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі сяятиме гарною підсвіткою.

До роботи над перголою були залучені фахівці з усієї України. Довжина зварювального шва, яким з’єднані елементи конструкції, складає 16 км. Це – як відстань від Києва до аеропорту Бориспіль.

Загалом у цій частині острова передбачені три черги реконструкції. У рамках наступних черг, зокрема, планують облаштувати алею, амфітеатр та фонтан.

Наступного року ми плануємо продовжити і реконструкцію парку «Муромець», парку «Наталка» – зокрема, збудувати пішохідний міст на острів «Оболонський». Продовжити наш великий пішохідний маршрут – від парку «Хрещатий» до Києво-Печерської лаври. Ми працюємо над тим, щоб наші зелені зони були справді європейського рівня”, – додав Віталій Кличко.

Читайте також: Незаконний особняк виявили на Трухановому острові. Прокуратура подала до суду 

Нагадаємо,  Арку дружби народів і Труханів острів з’єднають канатною переправою  овжиною 530 м, вартістью 3,7 млн. Для будівництва атракціону вже шукають інвестора.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...