Довжина 530 м, вартість 3,7 млн. Для будівництва канатки над Дніпром почали шукати інвестора

18:03 19.10

Киїміськдержадміністрація оголосила конкурс із залучення інвестора до будівництва канатної дороги через Дніпро, що має з’єднати Арку дружби народів і Труханів острів. Вартість будівництва атракціону над Дніпром довжиною 530 м у КМДА оцінили у 3,7 млн грн.

Довжина 530 м, вартість 3,7 млн. Для будівництва канатки над Дніпром почали шукати інвестора

Про це говориться документі, розміщеному на сайті сайті КМДА.

Біля Арки дружби народів під стартовий майданчик  канатної дороги виділять 0,02 гектара,  Трухановому острові – під фінішний майданчик 0,05 гектара.

Від переможця інвестконкурсу очікують найкращу пропозицію щодо розміру платежу на утримання та розвиток Труханового острова. Щонайменше на це має виділятись 10 тис. грн щомісяця.

Замовником реалізації проєкту визначено комунальне підприємство “Плесо”, замовник підготовчих робіт – Київське інвестиційне агентство.

Як повідомлялось, проєкт канатної переправи є елементом рекреаційної інфраструктури та не передбачає будівельних чи інших робіт, що можуть призвести до руйнування, знищення або пошкодження об’єктів культурної спадщини. Атракціон облаштують із збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаменту.

загрузка...

Читайте також: Втерти ніс Диснейленду. У Києві просять побудувати інноваційний парк атракціонів

Нагадаємо, на Трухановому острові з’явився безкоштовний майданчик для паркування автівок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...