На Троєщині відкрили сучасний бібліохаб. Кличко каже, що це найкращий бібліотечний простір у столиці

18:11 30.09.2020

Міжнародний день бібліотек, який весь світ відзначає сьогодні, 30 вересня, у столиці відзначили відповідно – відкриттям нового бібліохабу на Троєщині. Відвідавши його, мер столиці Віталій Кличко сказав, що це – найкращий бібліотечний простір у столиці. Він відчув себе відвідувачем, посидів у кріслі та почитав українські билини.

На Троєщині відкрили сучасний бібліохаб. Кличко каже, що це найкращий бібліотечний простір у столиці Фото: Деснянська РДА

Про це він повідомив у Facebook.

Зазначається, що сучасний BiblioHub відкрили у приміщенні колишньої бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28.

Приміщення має два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення.

«BiblioHub» також поділено зони: сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку, творчості, виставкову, вивчення іноземних мов, батьківську, розвивальну для дошкільнят, релакс-зону.

Діти тут можуть відвідати різноманітні гуртки, виставкові зали, лекції, підзарядити гаджети, скористатися кухнею, щоб розігріти перекус після школи. Є в бібліохабі і свій невеличкий внутрішній двір, де в гарну погоду можна відпочити.

А також тут є комп’ютери, безкоштовний Wi-Fi.

До речі, це єдина бібліотека в столиці площею понад 1 тис. квадратних метрів, яка має окреме приміщення і розташована на двох поверхах. Приміщення повністю реконструювали, впровадили інклюзивні елементи. Придбали нове обладнання, меблі, бібліотечну техніку та оргтехніку, зокрема 3-D принтер, інформаційний термінал, найсучасніше мультимедійне, звукове та освітлювальне обладнання”, – додав мер.

Нагадаємо, на Нивках таке перетворення старої бібліотеки на вулиці Данила Щербаківського, 51в в новий культурний простір вже майже завершилось – незабаром мешканці району зможуть навідатись на нову локацію.

Як повідомлялось, у Києві з 2017 року почали модернізувати застарілі бібліотеки і створювати у них сучасні простори, що мають стати культурними центрами, центрами дозвілля та самоосвіти. На сьогодні учасниками міської програми «БібліоHUB» вже стали 8 бібліотек у 7 районах Києва – ШевченківськийДніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільский, Голосіївський і Дарницький. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...