На Троєщині прибирають “шанхай” із МАФів довкола торгового центру

Автор: Галина Ворона
11:45 17.03

Столичні комунальники-“МАФоборці” нарешті дістались до Троєщини і прибирають “шанхай” із кіосків біля ТЦ “Маяк” – цю територію місцеві мешканці просили очистити ще з 2018 року. Щоб власники “луриків” не стали на заваді, роботи проводяться під пильним наглядом поліції.

На Троєщині прибирають “шанхай” із МАФів довкола торгового центру

Як розповів на своїй Facebook-сторінці директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, прямо зараз розпочався демонтаж незаконних споруд на проспекті Маяковського 75/2.

На місці працюють п’ять демонтажних бригад “Київблагоустрій” та 17 спецмашин. Загалом вони мають демонтувати близько 10 споруд.

Відпрацьовуємо всю локацію. Дякую всім службам за злагоджену роботу”, – написав він.

Усі демонтовані об’єкти перемістять на штрафмайданчик для тимчасового зберігання.

Тимур Ткаченко додав, що перед демонтажем інспектори вносять власникові припис з вимогою надати дозвільні документи на розміщення. У разі відсутності дозволів – демонтувати власними силами. Якщо вимоги припису проігноровані, Департамент міського благоустрою доручає комунальному підприємству “Київблагоустрій” здійснити демонтаж.

У коментарях до цього допису місцеві мешканці залишають схвальні коментарі і пишуть, що чекали цього з 2018 року і що “шанхай” на цьому місці розрісся із маленького базарчика.

Читайте також: У МАФах і магазинах почали перевіряти договори на вивезення сміття (ГРАФІК РЕЙДІВ)

Нагадаємо, нещодавно від МАФів звільнили “п’ятачок” біля підземного переходу на Зодчих.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...