“П’ятачок” біля підземного переходу на Зодчих звільнили від МАФів

Автор: Галина Ворона
19:29 26.02.2021

У Святошинському районі прибрали МАФи біля підземного пішохідного переходу на вул. Зодчих, 64. Кіоски, що були демонтовані, встановлені самовільно та ще й перешкоджали перехожим вільно пересуватися і засмічували прилеглі території.

“П’ятачок” біля підземного переходу на Зодчих звільнили від МАФів
Світлодіодне освітлення

Як розповів в. о. директора КП “Київблагоустрій” Микола Бойко, всього демонтовано 5 тимчасових споруд.

За його словами, аби не заважати перехожим та не наражати їх на небезпеку, вночі з цієї локації демонтували та перевезли на штрафмайданчик 3 незаконних споруди.

Ще 2 великогабаритні – вночі підготували для ручного демонтажу. Зранку демонтажні бригади продовжили роботи.

Також очільник підприємства додав, що у власників об’єктів відсутні дозвільні документи на розміщення. Тимчасові споруди перешкоджали перехожим вільно пересуватися та засмічували прилеглі території. Для звільнення локації залучили чотири демонтажні бригади.

У “Київблагоустрої” нагадують, що перед проведенням демонтажних робіт інспектор вносить припис із вимогою надати дозвільну документацію на розміщення тимчасової споруди в зазначений термін. Якщо документів немає, власник об’єкту має демонтувати його своїми силами. Якщо вимога не виконана – Департамент міського благоустрою доручає провести демонтаж комунальному підприємству “Київблагоустрій”.

Читайте також: Простояла тиждень. На Печерську демонтують церкву-МАФ (ФОТО) 

Нагадаємо,  продовжать “розчищати” підземні переходи: на Льва Толстого кіоски лишать, на Арсенальній – демонтують.

Великий Київ у Google News

підписатися