На Подолі з’явиться Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю: подробиці

Автор: Любава Лисичкіна
22:24 31.08

Діяльність закладу буде спрямована на створення умов для всебічного розвитку людей з інвалідністю, відновлення та підтримку їх фізичного та психічного стану, надання реабілітаційних послуг.   

На Подолі з’явиться Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю: подробиці

Як стало відомо, центр буде розташований на проспекті Правди, 4 у Подільському районі.    
    
Відповідне  рішення підтримали сьогодні 97 депутатів  Київської міської ради.  

Подільській районній в місті Києві державній адміністрації передано у постійне користування земельну ділянку площею майже 0,3 га під реконструкцію будівлі для розміщення Центру.  
    
За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, наразі люди з інвалідністю, як представники найбільш вразливих категорій населення, потребують постійної підтримки та допомоги. Важливим для повноцінного, активного життя людей з інвалідністю є залучення їх у суспільно-корисну діяльність, підтримка їх зв’язків із оточенням.

«Дане питання особливо актуальне в умовах децентралізації, коли відповідальність за функціонування соціальної сфери повністю покладається на органи місцевої влади. Основним завданням Центру реабілітації є надання психологічних, соціально педагогічних, соціально-медичних та інформаційних послуг людям з інвалідністю та їх сім’ям», – зазначила Марина Порошенко.

Нагадаємо, сьогодня на сесії депутати Київради прийняли кілька важливих рішень у сфері охорони здоров’я. Зокрема, про  створення 10 центрів раннього втручання. 

Також, у Києві особливим дітям надаватимуть супровід під час навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися