Завдяки ініціативі Марини Порошенко в Києві буде створено 10 центрів раннього втручання

Автор: Любава Лисичкіна
20:15 31.08

Таке рішення дасть змогу утворити в кожному районі столиці Центр для надання послуги раннього втручання дітям до 4-х років, які мають порушення розвитку чи ризик виникнення таких порушень, а також їхнім родинам.

Завдяки ініціативі Марини Порошенко в Києві буде створено 10 центрів раннього втручання
Як повідомляється, депутати Київської міської ради підтримали проєкт рішення Марини Порошенко «Про створення центрів раннього втручання у місті Києві».
 
Лідерка «Європейської Солідарності» в Києві розповіла, що в усіх розвинених країнах світу давно запроваджена й успішно функціонує мережа закладів раннього втручання.
 
«Це дозволяє вчасно виявити та скоригувати порушення розвитку дитини, забезпечити профілактику виникнення таких порушень, покращити розвиток дитини, уникнути інвалідності та в майбутньому забезпечити повноцінне життя. Також, що не менш важливо, Центри раннього втручання надають необхідний супровід і підтримку родинам таких дітей», – зауважила голова комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
«Цим рішенням ми наближаємо Київ до кращих європейських практик та виводимо мережу надання соціальних послуг столиці на якісно новий рівень», – резюмувала Марина Порошенко.
 
До слова, Київ може стати лідером у впровадженні соціального супроводу під час інклюзивного навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися