На Подолі добудовують багатоповерховий «будинок Білозір» попри арешт

17:29 28.09

Слідчі Шевченківського управління поліції у м. Києві намагалися заборонити забудовникам добудовувати багатоквартирний житловий будинок, який попри накладений арешт продовжує зводиться із порушеннями Генплану на ділянці екс-нардепа Оксани Білозір на вул. Мирній, 2/1 у Подільському районі.

На Подолі добудовують багатоповерховий «будинок Білозір» попри арешт

Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на ухвалу Шевченківського райсуду.

Замовник будівництва – кооператив «Зелений замок», засновниками якого є син співачки й ексдепутатки Оксани Білозір та її колишня помічниця. За чинним Генпланом, ділянка призначена під садибну забудову.

У проєкті йшлося про чотири поверхи, та зараз будівля фактично налічує 11 поверхів. Забудовник запевняє, що будинок насправді чотириповерховий, а решта поверхів – це антресолі.

У травні Шевченківський суд наклав на будівлю арешт, вдруге. Та попри арешт на ділянці ведуться активні будівельні та зовнішньо-облицювальні роботи.

Слідчі звернулися до суду з клопотаннями про заборону проведення будівельних робіт, а також про заборону Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва реєструвати будь-які дозвільні документи щодо цього об’єкта. Водночас, суддя Олена Мєлєшак повернула клопотання слідчому, заявивши, що повторне звернення з аналогічним клопотанням законом не передбачено.

загрузка...

Нагадаємо, Оксана Білозір отримала ділянку площею 0,08 гектара на вулиці Мирній, 2/1 у приватну власність у 2004 році. Наразі ця ділянка взагалі потрапляє в межі ландшафтного заказника «Гора Щекавиця», створеного Київрадою рішенням від 24 вересня 2020 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...