На Печерську прибрали незаконну рекламу з найкрасивішої “сталінки” у Києві (ФОТО)

Автор: Микита Мухомор
19:32 27.01

На вулиці Михайла Бойчука, що на столичному Печерську, вже тривалий час відмічають засилля настирливої реклами на фасадах будинків. В рамках “антирекламного” рейду, організованого комунальними службами, вулицю було очищено від незаконних конструкцій.

На Печерську прибрали незаконну рекламу з найкрасивішої “сталінки” у Києві (ФОТО)

Про це повідомив начальник управління з питань реклами у КМДА Олександр Смирнов. 

Колись це була вулиця ім. радянського генерала Василя Кіквідзе, яку в 2017 році перейменували на честь відомого українського художника Михайла Бочука.

Іронія полягає в тому, що вулиця імені відомого маляра-монументаліста Михайла Бойчука місцями сьогодні виглядає зовсім нехудожньо”, – зауважує Смирнов.

Щоправда, вивіски не тільки не відповідають смакам випускника Віденської, Мюнхенської, Паризької академій мистецтв, а й правилам розміщення рекламних конструкцій.

 За його словами, рекламні конструкції вже прямують на штраф-майданчик, а їхні “сусіди” очікують свого демонтажу.

Сподіваємось, що вулиці Києва й надалі будуть дивувати своєю архітектурою та пишними фасадами будинків, які не ховатимуться за “широкими спинами” рекламних вивісок. 

До слова, минулого року в столиці прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій і зібрали мільйон гривень штрафів за них. А загалом від початку кампанії із впорядкування реклами у місті демонтували понад 76 тисяч незаконно розміщених вивісок.

Читайте також: Скільки штрафів сплатили до бюджету столиці порушники закону про рекламу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...