Київ лишається головною ціллю РФ. Кличко не виключає застосування ядерної зброї

Автор: Володимир Хлєбников
09:10 12.05

Влада не може дати жодних гарантій безпеки тим, хто повертається до Києва. Загроза російських атак для столиці зберігається, у тому числі із застосуванням ядерної зброї.

Київ лишається головною ціллю РФ. Кличко не виключає застосування ядерної зброї

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у коментарі CNN.

За його словами, столиця України «безсумнівно» досі залишається головною метою путінської Росії.

Безпека зараз є основним пріоритетом. Так, звичайно, ми хвилюємося, і ми сподіваємося, що наші військові нас захищають, але ризик досі є, і без наших партнерів, без США та європейських країн ми не зможемо вижити», — сказав міський голова.

Він застерігає жителів Києва, які повертаються додому, бути обережними, а також наголосив, що це їхній «особистий ризик».

Поки в Україні війна, ми не можемо дати гарантії жодному українцю”, — сказав Кличко, додавши, що атака з боку РФ може статися «будь-якої секунди».

Він також стурбований можливістю застосування господарем Кремля Путіним тактичної ядерної зброї проти Києва. Виключати таку ймовірність наразі не слід, вважає мер.

Нагадаємо, раніше про високий рівень загрози ракетних ударів по Києву заявляли у Київській міській військовій адміністрації.

Читайте також: Арестович про захоплення Києва: перший десант РФ був на Гостомелі, другий на Площі Слави, потім – наступ на Печерськ

Великий Київ у Google News

підписатися