На Микільській Слобідці зведуть духовний реколекційний центр з ЖК

Автор: Любава Лисичкіна
22:39 30.12.2021

Проєкт комплекса замовила компанія-забудовник «Нова Слобідка».

На Микільській Слобідці зведуть духовний реколекційний центр з ЖК Фото: скриншот відео AIMM

Принаймні саме така назва присутня у відео  архітектурної компанії AIMM, яка  представила новий проєкт забудови.

Житловий комплекс називається SkyWaves, а сам  проєкт замовила компанія-забудовник «Нова Слобідка». На  представленому відео можна побачити три пронумеровані комплекси висотних будівель. Крім цього зазначається, що буде проведена реконструкція набережної.

ФОТО: скриншот відео AIMM

Як відомо, Київрада планувала викупити земельну ділянку на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 для облаштування парку у Дніпровському районі. Крім цього, мер Києва Кличко заявляв, що  столиця готова викупити у забудовника скандальну ділянку на Микільсько-Слобідській. 

Загалом на Микільсько-Слобідській, 7/9, є три земельні ділянки. Як повідомляється,  одна з них, що посередині, належить забудовнику, а дві інші він орендував, поки у вересні 2021-го їх не передали на баланс «Київзеленбуду».

Нагадаємо, Київрада виділила ділянки під парк відпочинку “Микільська слобідка”. Відомо, що у доброустрій Микільської Слобідки вкладуть 50 млн грн приватних коштів.

Відомо, що на Микільській Слобідці  було гаряче через зазіхання забудовника на території, де міська влада планує створити парк.

Великий Київ у Google News

підписатися