На Київщині вандали зрізали стяг зі стели пам’яті Героям України

Автор: Злата Колос
16:26 18.02

У місті Яготині Київської області вандали зрізали червоно-чорний стяг зі стели пам’яті Героям України разом із металевою опорою, прапор України вандали не чіпали. 

На Київщині вандали зрізали стяг зі стели пам’яті Героям України

Про це депутат Київської облради від партії “ЄС“ Володимир Горковенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами депутата вже вдруге зривають червоно-чорний стяг зі стели пам’яті Героям України, який було встановлено 15 вересня 2019 року силами військових АТО Яготинщини.

Винуватці, звісно, наразі невідомі. Просити правоохоронців оперативно знайти негідників – марно… Тому звертаюся до місцевої влади провести у школах урок про “Прапори незалежності України“ та пояснити, зокрема, значення червоно-чорного стяга“, – зазначив Горковенко.

Нагадаємо, фракція “ЄС“ ініціює ухвалення низки законопроєктів, спрямованих на боротьбу з російською пропагандою та протидію колабораціонізму.

17 лютого 2021 року парламент ухвалив постанову №2739, яким визначено, що Революція Гідності – один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи.

Сьогодні, п’ятий Президент України Петро Порошенко та Марина Порошенко разом з родинами Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять загиблих майданівців.

Додамо, 18 – 20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих під час розстрілів на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Розстріли почалися 18 лютого 2014 року, а найбільше протестувальників загинули саме 20 лютого на вулиці Інститутській, де по них відкрили вогонь силові підрозділи режиму Януковича. У період з 18 по 21 лютого було вбито 108 осіб, яких назвали Небесної сотнею.

Згідно з указом президента від 11 лютого 2015 року, в Україні щорічно 20 лютого відзначають День Героїв Небесної сотні. У цей день вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...