На Київщині в річку викинули кілька тисяч каністр – шокуючі фото

Автор: Марія Супрун
20:27 18.04.2021

На Київщині невідомі особи на межі сіл Блиставиця і Луб’янка викинули в річку Кізка близько трьох тисяч 20-літрових каністр з невідомою речовиною. Наразі триває досудове розслідування у цій справі, а тим часом Бучанська громада на вихідних розчищала водойму.

На Київщині в річку викинули кілька тисяч каністр – шокуючі фото

Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

На відрізку близько 400 метрів русло річки було повністю закидане сміттям і каністрами з хімікатами.

“Так співпало, що у День довкілля спільними зусиллями рятуємо річку Кізку, навколишню територію від дій людей, яких таким словом навіть важко назвати. Разом із значною кількістю каністр прибрали будівельне сміття, тверді побутові відходи”, – повідомив Федорук.

До робіт долучилися фахівці ДСНС, поліція, комунальні служби, місцеві жителі, працівники Бучанської міськради.

Як розповів  секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський, щодо забруднення довкілля вже розпочато кримінальне провадження. За участю посадових осіб проведено огляд місця події, відібрано зразки невідомої хімічної речовини та призначено судову експертизу для встановлення її походження. Досудове розслідування триває.

Всіх громадян, хто володіє інформацією про обставини скоєння злочину та осіб, які його вчинили – просять повідомляти органи національної поліції або Бучанську міську раду.

Нагадаємо, раніше під Києвом виявили звалище старої оргтехніки.

Читайте також: День довкілля у Києві: місто вичистили від сміття і засадили деревами

Великий Київ у Google News

підписатися