На конкурс ескізів Герба України подали 108 робіт – де їх можна побачити

18:08 05.11.2020

Завершився прийом робіт для участі в конкурсі на кращий ескіз великого Державного Герба України – всього подано 108 проектів. Всі охочі зможуть їх побачити під час виставки, яка стартує 12 листопада.

На конкурс ескізів Герба України подали 108 робіт – де їх можна побачити

Про це повідомляє Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Очікується, що ескізів може бути трохи більше, оскільки деякі роботи, що були відправлені поштою у встановлений строк, могли ще просто не дійти.

Минулого разу, коли проводився подібний конкурс, за рік було отримано всього 52 заявки, тепер же протягом місяця на конкурс надійшло вдвічі більше робіт. Подібна активність свідчить про високу ступінь зацікавленості наших громадян до самого конкурсу. Тож для нас вкрай важливо, щоб цей конкурс відбувся максимально прозоро і справедливо”, – зазначає Голова Держмистецтв Галина Григоренко.

Наступним етапом, після отримання всіх робіт, буде перевірка їх на відповідність умовам, а також проведення виставки.

Виставка відбудеться з 12 по 27 листопада 2020 року у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська», де всі охочі зможуть переглянути роботи представлені на конкурс.

Нагадаємо, підсумки повинні підбити до 1 грудня. Переможець конкурсу за перше місце отримає 100 тисяч гривень. За друге місце в конкурсі можна отримати 50 тисяч гривень, а за третє – 30 тисяч гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...