Стартував конкурс ескізів Великого Герба України. Переможець отримає 100 тисяч гривень

10:05 01.10.2020

Кабмін підтримав проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. Він триватиме з 1 жовтня по 1 листопада. Для відзначення найкращих ескізів виділять премії.

Стартував конкурс ескізів Великого Герба України. Переможець отримає 100 тисяч гривень

Про це йдеться у відповідній постанові Уряду.

Так, переможець конкурсу за перше місце отримає 100 тисяч гривень. За друге місце в конкурсі можна отримати 50 тисяч гривень, а за третє – 30 тисяч гривень.

Зазначається, що переможець конкурсу за згодою передає авторські права на ескіз логотипу шляхом укладення відповідно до договору.

Конкурс триватиме з 1 жовтня до 1 листопада 2020 року. Визначення переможців конкурсу здійснює журі під час виставки проектів ескізів. Підсумки повинні підбити до 1 грудня.

Проєкти ескізів можна принести або надіслати поштою з позначкою “На конкурс кращого ескізу великого державного Герба України” на адресу: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1. Більш детальні умови – тут.

Довідка: Державний Герб України складається з Малого та Великого Гербів. Малим Державним Гербом України є золотий тризуб на блакитному фоні, затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 р. Великий Герб України знаходиться ще у стадії розробки. На сьогодні до Верховної Ради України подано кілька варіантів законопроектів.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним Гербом УНР, у ХХ ст. як символ репрезентував різні політичні організації. Ставши Державним Гербом сучасної України тризуб символізує тяглість і спадкоємність традицій нашої території.

Як повідомлялося раніше, Київ проведе конкурс на зображення герба столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...