На колінах, з прапорами та фаєрами: як кияни зустрічали тіло активіста Романа Ратушного (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:14 16.06.2022

В Києві мешканці столиці зустрічали тіло Романа Ратушного — столичного активіста та патріота, який загинув в бою під Ізюмом на Харківщині.

На колінах, з прапорами та фаєрами: як кияни зустрічали тіло активіста Романа Ратушного (ФОТО)
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє кореспондент “ВК”, кортеж автомобілів, в одному з яких привезли в столицю тіло Романа, проїхав Протасовим Яром від вулиці Івана Федорова до вулиці Солом’янська.

Багато людей, які вишукувалися вздовж дороги в Солом’янському районі на шляху кортежа, встали на коліна.

Більшість присутніх принесли із собою українські прапори, а також запалили фаєри, щоб вшанувати пам’ять полеглого героя. В руках були плакати з написами: “Герої не вмирають”, “Вони живуть у наших сердцях”.

Також біля Протасового Яру облаштували Стіну пам’яті – на ній написали “Роман Ратушний – герої не вмирають”. Поряд написані слова Ратушного з його посту у соцмережах – “Чим більше росіян ми вб’ємо, тим менше їх доведеться вбивати нашим дітям”. До Стіни мешканці столиці несуть свічки та квіти.

Як писав “ВК“, 9 червня під час виконання бойового завдання під Ізюмом на Харківщині загинув відомий столичний активіст, лідер ГО «Захистимо Протасів яр» Роман Ратушний. Широкому загалу про його загибель стало відомо лише 14 червня. За три тижні активісту мало виповниться 25 років.

Роман Ратушний став відомим під час низки акцій протесту проти забудови Протасового Яру в Солом’янському районі Києва. Він був головою ініціативи, а потім і громадської організації «Захистимо Протасів Яр». Як стало відомо, Ратушний заповів гроші проекту Капіані.

Читайте такожБатько Романа Ратушного: Я не вірив у його загибель. Документи сина майоріли у ворожих пабліках

Нагадаємо, вулицю біля Протасового Яру пропонують перейменувати на честь Ратушного.

Великий Київ у Google News

підписатися