На Хрещатику готується до відкриття нова книгарня

Автор: Галина Ворона
17:56 08.12.2023

На початку 2024 року у серці столиці відкриється великий книжковий простір “Сенс на Хрещатику”.  

На Хрещатику готується до відкриття нова книгарня
оренда квартири Київ

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив засновник книгарні Олексій Ерінчак.

Нова книгарня має стати місцем сили для всіх, хто читає, пише та видає книжки, хоче занурюватись у знання й історії та будувати наше “завтра” разом. 

Ерінчак переконаний, що відкриття нового книжкового простору саме на Хрещатику має стати поштовхом до розвитку всієї української культури.

“Відкриваємось саме сьогодні, у розпал великої війни, бо віримо, що нам варто більше уваги приділяти нашій культурі. Культура не просто розважає, вчить чи втішає – вона стає рупором змін і рушійною силою для розбудови громадянського суспільства”, – ділиться він.

 До створення книгарні долучились також інші українські компанії. Серед них – Work.ua, Alterra Group та Projector Institute.

Читайте також: Бестселлери року: які книжки найчастіше купували українці у 2023 році

Нагадаємо, це буде вже друга книгарня “Сенс” у Києві. Перша однойменна книгарня-кав’ярня відкрилася напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну – у грудні 2021 року. Буквально через тиждень після нападу росіян, 1 березня, “Сенс” відновив свою роботу для тих людей, які залишилися в Києві. Згодом книгарня стала волонтерським центром. Повноцінно книгарня запрацювала з травня 2022 року, коли до Києва повернулася більша частина команди.  

Великий Київ у Google News

підписатися