Біля “Арсенальної” плетуть кікімори для снайперів: всіх запрошують долучитися

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 17.05

Як говорять волонтери, кожен здатний зробити українських військових невидимими. Просто руками, які ще вчора цього не вміли, ви зможете плекати їхнє життя, вплітаючи вузол за вузлом у маскувальний одяг.

Біля “Арсенальної” плетуть кікімори для снайперів: всіх запрошують долучитися
Як пише Еліна Слободянюк, з перших днів війни жінки (та навіть діти) на Печерську плетуть кікімори – дефіцитні та вкрай потрібні на фронті.
 
За словами жінки, але на 80 день війни кількість волонтерів знизилася: хтось вигорів, інші поїхали тощо. Разом з тим, нині до Києва повернулися сотні тисяч людей, які хочуть чимось допомагати, але не знають як.
 
“Якщо відчуваєте потребу допомогти, навзаєм отримаєте загоєння душевних ран. Хтось з вас може присвяти лише годину. Хтось знайде у виготовленні кікімор медитацію в оточенні світлих людей. Для когось це може стати хобі вихідного дня. Внесок кожного важливий. Можна приходити з дітьми, адже і їм буде цікаво і корисно розвивати моторику рук (такий собі урок праці при цьому корисний для мозку та душі)”,  -говорить киянка.
 
Вона також зазначила, що  розмістила сторіси про кікімори і в їй в особисті повідомлення  писали коментарі від бійців, мовляв “потрібна справа”  і скромно просили: “а можна нам вислати?”  
 
Де: Микільський провулок 1/25, книгарня-кавярня “Сенс”  ( недалеко від станції метро Арсенальна). Скажіть, що ви на плетіння кікімор.
 

До слова,  міністр оборони зазначив, що  Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції.

Великий Київ у Google News

підписатися