На Голосієво знищують сквер Трипільської культури біля МАУП (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
19:32 12.01

Парк Трипільської культури порівняно молодий парк в Києві, з’явився в 2003 році.

На Голосієво знищують сквер Трипільської культури біля МАУП (ВІДЕО)

Відео оприлюднив у Facebook Валерій Разумовський.

“Прямо зараз йде знищення скверу Трипільської культури біля МАУП”, – підписав відео автор.

На відео видно, як чоловіки у помаранчевих жилетах, зрізають дерева. Голос за кадром говорить, що тут ставлять паркан під забудову.

У коментарях мешканці Голосієва зазначають, що   раніше вже зрізали частину дерев і припускають, що  наразі хочуть  встановити паркан – скверу не буде, буде ще один корпус МАУП:

Раніше повідомлялося, що МАУП втратила право на земельну ділянку. Після звернення до депутатів різних фракцій та розголосу в журналістському розслідуванні, питання продовження права на земельну ділянку три рази знімали з сесії Київради, і позов до Київради МАУП програв у Верховному Суді.

У листопаді минулого року тут вже намагалися спиляти дерева і навіть погрожували бензопилами місцевим жителям, які вийшли захистити парк (ФОТО, ВІДЕО).

Відомо, що  у парку на вул. Фрометівська на площі в кілька гектар розташувався музей під відкритим небом. В спеціальному ландшафтному парку розташували збільшені копії пам’яток трипільської культури. Скульптори максимально дотримувалися всіх пропорцій та контурів. Оригінали статуеток не перевищували тридцяти сантиметрів.

До слова,  вздовж вулиці Закревського облаштують парк з фонтанами на воді – як виглядатиме (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися