Пиляють дерева та погрожують бензопилами: в Києві знищують Парк трипільської культури (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
14:38 05.11.2021

У Києві МАУП знищує Парк трипільської культури. Працівники КП УЗН Голосіївського району не демонструючи дозвільні документи намагаються продовжити спил дерев і погрожують бензопилами місцевим жителям, які вийшли захистити парк.

Пиляють дерева та погрожують бензопилами: в Києві знищують Парк трипільської культури (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляє журналіст Максим Юр’єв, роботи почали проводити, навіть не огородивши територію, дерева падають просто на скульптури біля пішоходів і відвідувачів парку.

За його словами, все це відбувається попри заборону від слідчо-оперативної групи Голосіївського управління поліції та обіцянку заступника директора КО “Київзеленбуд” Вадима Мотуза припинити роботи. Керівник підприємства Олексій Король хворіє і не може втрутитись у ситуацію. Інспектор “Київблагоустрою” заявив, що картка порушення благоустрою відсутня.

Також Максим Юр’єв додає, що керівництво МАУП (Міжрегіональна Академія Управління Персоналом) неодноразово намагалося тиснути на нього для припинення висвітлення даної ситуації.

“Попри брехню в кулуарах Київради депутатам і нардепу про відсутність намірів забудови, попри позицію Кличко – мер, який заявив мені при свідках, що він за збереження парку та проти незаконного знищення. Керівник робіт, який представився поліції працівником УЗН, місцевим жителям заявляє, що він взагалі просто перехожий і поліції збрехав. Та знущається з місцевих, що поки не буде рішення суду роботи продовжать і ніхто з компетентних служб не допоможе”, – підкреслює журналіст.

Наразі є інформація, що лобіює питання спилювання дерев начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний. Тож журналіст звертається до нього за коментарем даної ситуації. 

Зазначається, що МАУП втратила право на земельну ділянку. Після звернення до депутатів різних фракцій та розголосу в журналістському розслідуванні, питання продовження права на земельну ділянку три рази знімали з сесії Київради, і позов до Київради МАУП програв у Верховному Суді.

Як повідомлялося раніше, на депутатів Київради тиснуть, лобіюючи проголосувати за російський проєкт реконструкції меморіалу “Бабин Яр” скандального російського режисера Іллі Хржановського, що фінансується мільярдерами РФ.

Великий Київ у Google News

підписатися