На доплати поліцейським. Аваков просить ще 1,9 млрд “антикоронавірусного фонду”

14:58 02.10.2020

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков влітку просив 2,6 млрд грн, а зараз звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо надання додаткових 1,979 млрд грн на доплати поліцейським з Фонду боротьби з COVID-19.

На доплати поліцейським. Аваков просить ще 1,9 млрд “антикоронавірусного фонду”

Про це повідомили у експертній організації State Watch, яка отримала у розпорядження відповідного листа МВС.

У зверненні йдеться, що на доплати поліції було виділено 2,249 мільярда гривень, а  станом на кінець серпня витрачено 99,4% цих коштів, а саме 2,237 млрд грн. Також зазначається, що на доплати 50% окладу поліцейським для  забезпечення правопорядку і безпеки громадян з 01 серпня до 30 листопада 2020 року  необхідно ще 1,979 млрд грн.

Зокрема ці кошти можуть отримати  54 352 поліцейських, оклад яких у середньому складає 15,34 тис грн на особу, а доплати відповідно становитимуть 7,67 тис грн.

Ключова проблема Фонду боротьби з COVID полягає у відсутності офіційних пріоритетів витрат з цього Фонду. З однієї сторони МОЗ не забезпечило населення масовим тестування під час пандемії, а з іншої МВС уже вдруге претендує на доплати поліцейським, – прокоментував голова StateWatch Гліб Канєвський.

Нагадаємо, наприкінці травня МВС вже просило з “антикоронавірусного фонду” майже 2,6 млрд грн на доплати поліцейським, нацгвардійцям та прикордонникам і пізніше отримало ці кошти.

Також повідомлялося, що з “антикоронавірусного фонду” не купили жодного апарату ШВЛ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...