Аваков хоче 2,6 млрд грн з “антикоронавірусного фонду” на доплати силовикам

13:52 09.06.2020

У травні МВС направило офіційний лист прем’єр-міністру Денису Шмигалю про надання 2,5 млрд грн на доплати поліцейським, нацгвардійцям та прикордонникам на час карантину.

Аваков хоче 2,6 млрд грн з “антикоронавірусного фонду” на доплати силовикам

Про це повідомили у експертній організації State Watch, яка отримала у розпорядження відповідного листа МВС.

У зверненні зазначено, що “кошти у розмірі 2,5 млрд грн планується спрямувати на виплату доплати у розмірі до 50% заробітної плати військовослужбовцям Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, особам рядового та начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення», як це передбачено окремою урядовою постановою.

Крім того, МВС попросило виділити 171 млн грн на доплати медичним та іншим працівникам, які надають допомогу хворим на COVID-19 у медичних закладах Міністерства.

Нагадаємо, після кількох резонансних справ, а саме – згвалтування в Караглику та стрілянини в Броварах, проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова піднялась хвиля протестів. Зокрема у центрі столиці пройшли кілька акцій з вимогами відставки Авакова (РЕПОРТАЖ). Під час акції під Верховною Радою спалили “поліцейського бобіка”. ЛГБТ-спільнота також вийшла на мітинг проти Авакова (ФОТО).

Після цього у Раді зареєстрували постанову про звільнення Авакова. Президент Володимир Зеленський у відповідь на заклики про звільнення глави МВС сказав, що кращого на нього немає.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...