На даху бібліотеки в Києві відкрили нову зону відпочинку (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:16 27.05.2021

Нова зона відпочинку запрацювала на даху Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, що розташована на просп. Перемоги, 25-А.

На даху бібліотеки в Києві відкрили нову зону відпочинку (ФОТО)
оренда квартири Київ

Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Дуже важливо, щоб сучасна функція бібліотек трансформувалась та змінювалась відповідно до викликів часу. Такі заклади мають бути місцем інновацій, саморозвитку, зустрічей та центром громадського життя”, – розповіла Барінова.

За її словами, Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка на сьогодні є сучасним культурно-освітнім відкритим простором для кожного. Починаючи з 2016 року книгозбірня почала активно оновлюватися та пропонувати відвідувачам якісно новий рівень послуг. Насамперед це надання доступу до книжок, найпопулярніших е-ресурсів, організація цікавих літературних та мистецьких проєктів, а також співпраця з громадськістю.

За попередні п’ять років з міського бюджету інвестовано понад 9 млн грн на реновацію бібліотеки. Кошти були використані на ремонт, придбання нових меблів та закупівлю сучасного обладнання для проведення різнотипних заходів.

Довідково. Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва створена у 1919 році за ініціативи відомих діячів культури, зокрема Павла Тичини. Наразі вона є науково-методичним центром для дитячих бібліотек столиці. У квітні 1920 року бібліотеці було присвоєно ім’я Тараса Григоровича Шевченка. Фонд інформаційних ресурсів бібліотеки становить близько 70 тис. примірників. Щорічно бібліотека обслуговує понад 20 тис. користувачів.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запустила онлайн-бібліотеку у поїздах.

Великий Київ у Google News

підписатися