На білоруському центральному ТБ відкрито закликають вішати “зрадників” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:55 04.08

Представників культури, політики, спорту, які насмілилися висловитися проти політики режиму Лукашенка або ж розкритикувати події, що стосуються життя країни, «страчують» в одній із рубрик програми «Неделя».

На білоруському центральному ТБ відкрито закликають вішати “зрадників” (ФОТО, ВІДЕО)

Журналісти проєкту «Орден Іуди» встигли підписати «смертний вирок» таким місцевим знаменитостям, як спортсменка Олександра Герасименя, дипломат Валерій Цепкало, ведучий Дмитро Кохно.

Нагадаємо, голова громадської організації “Білоруський дім в Україні” Віталій Шишов зник у Києві напередодні – він вийшов на ранкову пробіжку і не повернувся. Сьогодні вранці його знайшли повішеним у одному з київських парків.

У свіжому випуску «на горіхи» отримав художній керівник Купалівського театру в Білорусі Микола Пінігін. Все через позицію митця щодо колективу театру, який масово почав звільнятися. Пінігін стверджував, що цих акторів замінити не буде кому.

Читайте також: “Ми шоковані трагедією”. В “Євросолідарності” вимагають швидкого і професійного розслідування загибелі Шишова

До створення відео редактори проєкту підходять аж надто творчо. Щоб підняти градус напруги та посилити ефект, використовують кадри з фільмів, відео тренувань військових та цитують лідера країни.

Читайте також: Загибель білоруського активіста Шишова у Києві: одна із версій поліції – вбивство з імітуванням самогубства 

Цього разу запозичили уривки з фільму «Тарас Бульба», знятого за твором Миколи Гоголя, з метою прихованої критики польської сторони. Автори свіжого випуску, скоріш за все, натякали на Тімановську, яка вирішила виїхати в Польщу, а не повернутися додому, як того очікувала влада.

Нагадаємо, голова громадської організації “Білоруський дім в Україні” Віталій Шишов зник у Києві напередодні – він вийшов на ранкову пробіжку і не повернувся. Наступного дня вранці його знайшли повішеним у одному з київських парків.

Великий Київ у Google News

підписатися