На Банковій припустили, коли у Кличка заберуть посаду голови КМДА

Автор: Тетяна Сененко
12:59 23.06.2021

Радник керівника Офісу президента з антикризових комунікацій Михайло Подоляк, якого називають головним технологом Банкової і «шиєю» глави Офісу президента Андрія Єрмака, вважає, що треба змінити закон про столицю та розділити повноваження мера Києва і голови КМДА.

На Банковій припустили, коли у Кличка заберуть посаду голови КМДА

Про це він сказав в інтерв’ю «Главкому».

Подоляк запевняє, що Офіс президента не веде боротьбу з Віталієм Кличком.

«На мій погляд, це Кличко придумав собі, що з ним хтось бореться. У нас завжди так: тільки починаються антикорупційні питання чи питання до управлінської ефективності – винна політика», – зазначив він.

За його словами, Кличко, розуміючи, що будуть претензії, за тиждень-два до цих масштабних обшуків заявив про якусь змову навколо нього, бо він ніби піде в президенти. 

“Ми точно з ним не воюємо. Тим більше не воюємо з його примарними фантазіями про президентство”, – додав Подоляк.

Читайте також: Кличко обіцяє до кінця року відкрити хоча б одну нову станцію метро

Коментуючи обшуки на комунальних підприємства Києва, радник Єрмака вказав, що «постійно проводилася перевірка, бо вони (підприємства. – Ред.) знаходились в дуже дивному стані – грошей туди вкидається багато, а якість сервісу не змінюється».

Подоляк вважає, що причина в конструкції влади в Києві, яка «виглядає дуже дивно». «У нас є виборна посада мера, який призначає директорат комунальних підприємств, він же фактично є головою Київради, який розподіляє бюджет на ці підприємства і він же є головою КМДА, що є аудитором цих підприємств. Не викликає ніяких сумнівів, наскільки ефективною буде така замкнута система?».

Читайте також: Політичні ревнощі, звинувачення та загострення: Кличко охарактеризував взаємодію з Зеленським

«Або ми змінюємо закон про столицю і ділимо повноваження, або придумуємо, яким чином у нас буде проходити аудит комунальних підприємств», – заявив Подоляк. 

Читайте також: “Мені постійно погрожують офіційні посадовці”. Кличко дав відверте інтерв’ю

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявляє, що йому постійно погрожують звільненням з посади голови Київської міської державної адміністрації, і каже  про готовність «захищатися» і «воювати» в разі необхідності.

Великий Київ у Google News

підписатися