Кличко обіцяє до кінця року відкрити хоча б одну нову станцію метро

Автор: Марія Супрун
13:41 06.06

У столиці до кінця цього року відкриють мінімум одну станцію гілки метро на Виноградар.

Кличко обіцяє до кінця року відкрити хоча б одну нову станцію метро

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«З 1300 метрів під землею вже більше 900 метрів прокладено. Залишилося ще кілька речей. Там трохи є порушення за термінами. Але компанія “Київметробуд” гарантує, що до кінця року ми зможемо відкрити станцію. У нас все профінансовано, ніяких проблем бути не повинно», – зазначив Кличко.

Щодо будівництва метро на Троєщину мер Києва додав, що це питання 4-5 років. За його словами, спочатку потрібно завершити роботу над Подільсько-Воскресенським мостом. Без нього метро побудувати неможливо.

Раніше Кличко прогулявся сяючим тунелем метро на Виноградарь (ВІДЕО). Нова Подільсько-Вигурівська лінія метро матиме 22 станції – які збудуть першими.

Нагадаємо, на початку вересня 2020 року мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець» метро на Виноградар. На честь дружини керівника проекту комплекс назвали «Галина».

Раніше міська влада обіцяла в нинішньому році запустити дві нові станції метро – «Мостицька» і «Проспект Правди». “Великий Київ” зняв з дрона будівництво метро на Виноградар. Ми пролетіли над майбутньою станцією “Мостицька” – дивіться відео.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...