“Мені постійно погрожують офіційні посадовці”. Кличко дав відверте інтерв’ю

20:22 05.06

Київський міський голова Віталій Кличко вважає, що хтось хоче контролювати Київ. Саме цим він пояснює масові обшуки в більшості комунальних підприємств столиці. Каже, що «не сильний у кулуарних іграх, інтригах, у «підкилимні ігри» не залажу».

“Мені постійно погрожують офіційні посадовці”. Кличко дав відверте інтерв’ю

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Мені постійно погрожують, навіть офіційні посадовці кажуть це. Я переконаний в тому, що президент як гарант Конституції повинен дотримуватися і своїм прикладом показувати дотримання законів.Я хочу нагадати, що виконавча і законодавча влада об’єднані в одній особі в Києві”, – сказав Кличко.

За словами міського голови Київ має особливий статус, де мер міста, обраний киянами (і КСУ у 2003 році це підтвердив), повинен бути призначений головою КМДА. І я переконаний, що крок, який погрожують зробити, буде всупереч Конституції, всупереч закону.

Читайте також: “Може, мене з кимось переплутали?” – Кличко про оббивання порогів Зеленського

“Я хочу зараз звернутися до киян. Ви хочете обирати очільника міста чи згодні з тим, що його будуть призначати згори? Я переконаний, що ключова складова самоврядування – те, що людина відповідальна виключно перед громадою. Однозначно я спробую комунікувати і все роблю для того, щоб ні в якому разі не воювати. Я воювати, як боєць в минулому, готовий”, – додав він.

Читайте також: Столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”. Кличко “роздав” за обшуки

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко вважає, що причиною напружених відносин з президентом Володимиром Зеленським є те, що він – не представник цієї влади.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...