Мистецтво не вічне. У Музеї історії Києва запустили новий проєкт

Автор: Тетяна Сененко
20:23 11.06.2021

У Музеї історії Києва триває масштабна Міжнародна виставка колажу «Мистецтво не вічне». Захід відбувається в межах першого в Україні фестивалю сучасного колажу CUTOUT COLLAGE FESTIVAL, який має на меті популяризацію колажу як невід’ємної складової сучасного мистецтва.

Мистецтво не вічне. У Музеї історії Києва запустили новий проєкт
оренда квартири Київ

Повідомляють організатори.

«Мета нашого фестивалю – це просування колажу як мистецтва. У межах цього фестивалю ми робимо три виставки – виставка міжнародних колажистів, українських коложистів та open-call – нові молоді коложисти, яким ми даємо шанс бути почутими й побаченими», – розповіла Катя Сита, співзасновниця виставки.

До слова, фестиваль проходить одночасно на двох майданчиках за участю визнаних українських та іноземних колажистів. У межах фестивалю також відбувається open-call для молодих українських митців.

На виставці є не тільки колажі, а й DJ-сети, які своїм звучанням налаштовують митців на творчість.

Читайте також: У Києві відкрилась виставка відомого митця (ФОТО) 

powerukraine

«Тут у нас представлено 11 міжнародних авторів. Це автори з Польщі, Латвії, Іспанії, Америки, Голандії, Португалії, Австрії та Великобританії. Це неймовірно. Ми дуже вдячні, що маємо нагоду представити таких авторів. Деякі з них виставляються вперше, а деякі вже мають певне ім’я в цьому виді мистецтва», – зазначила співзасновниця виставки Аннет Сагаль.

Читайте також: Картина Марчука стала найдорожчим лотом за історію українських аукціонів

Відкриття частини виставки, яку представляють українські художники-колажисти, відбудеться 11 червня ввечері в галереї «РА», що на вул. Богдана Хмельницького, 32.

Вартість квитка – 50 гривень.

Нагадаємо, раніше у музеї медицини відкрилася виставка картин, авторами яких є люди з проблемами психічного характеру у рамках спільного проєкту Національного музею медицини України та КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ» «Задзеркалля душі»

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися