Що намалює хвора душа. У столичному музеї показали картини пацієнтів психлікарні (ФОТО)

19:44 21.05.2021

У музеї медицини відкрилася виставка картин, авторами яких є люди з проблемами психічного характеру у рамках спільного проєкту Національного музею медицини України та КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ» «Задзеркалля душі»

Що намалює хвора душа. У столичному музеї показали картини пацієнтів психлікарні (ФОТО)
оренда квартири Київ

За даними Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, близько 1 мільярда людей у світі живуть з психічними розладами, з них в Україні — 8 мільйонів.

До того ж, сьогодні, коли ми маємо дослідження стосовно впливу COVID-19 на психічний стан тих людей, які перехворіли на цю недугу, тема психічних розладів є особливо актуальною.

 

«Плануючи цей проєкт, ми хотіли показати всю багатогранність душі людей з проблемами психічного характеру та привернути увагу суспільства до них. Це люди, яких ми часто не розуміємо, інколи навіть боїмося. Ми не знаємо, на якій грані виникає той „злам“, духовний та фізичний, що призводить людину до такого стану. Люди з проблемами психічного характеру є певною мірою випробуванням для близьких та друзів. Але це також і люди, які мають безліч талантів. Вони прекрасні актори, музиканти, художники. Вони мають колосальний творчий потенціал. Дуже важливим є те, щоб не дати їм „загубитися“ у просторі сучасного суспільства, зрозуміти їх та підтримувати»,  – кажуть організатори.

Читайте також: На станції «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Лісова пісня»

Нагадаємо, раніше ми писали що у Києві покажуть виставку, яка розповідає про священнослужителів різних віросповідань і конфесій, які на Українському Сході, де триває війна й проливається кров, пліч-о-пліч із воїнами захищають територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини.

Великий Київ у Google News

підписатися