Мистецтво, народжене блекаутами. У Києві триває виставка про співіснування з темрявою

Автор: Галина Ворона
06:36 14.11

У “Мистецькому Арсеналі” стартував проєкт сучасного мистецтва “Співіснування з темрявою”.

Мистецтво, народжене блекаутами. У Києві триває виставка про співіснування з темрявою
оренда квартири Київ

За словами організаторів, співіснування з темрявою — це те, чого нам усім довелося навчитися, починаючи з жовтня 2022 року і впродовж багатьох місяців, коли росія систематично обстрілювала об’єкти критичної інфраструктури України, що призвело до відключень електроенергії і перебоїв із постачанням води, тепла та зв’язку. 

Мистецтво, яке ставило собі за мету рефлексувати суспільні зміни, саме занурилось у темряву, де мусило перевигадати себе як спосіб організації незалежного життєвого світу. Держава відкривала в кожній області “пункти незламності”, громадяни закуповували павербанки та генератори, а у квартирах і кав’ярнях формувались альтернативні “пункти незламності” — точки тяжіння для блукальців у блекаутах. Під’єднання до “нескінченного тіла” комунікацій стало неминучою долею і для об’єктів мистецтва. Тому в часи тотальної невідомості темрява стає радше співрозмовником, точкою відліку, від якої ми продовжуємо формувати власне майбутнє.

У чотирьох експозиційних залах представлені мультимедійні та аудіовізуальні інсталяції, перформанси, живопис та інші художні роботи таких авторів і авторок: Терези Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої та Олексія Шмурака, а також: Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Виставка триватиме до 25 лютого.

  • Коли: середа-неділя, з 12:00 до 19:00
  • Де: вулиця Лаврська 10-12
  • Вартість: вхідний квиток — 100 гривень, пільговий — 60 гривень (діти до 12 років, студенти та пенсіонери. Дітям до 12 років — безплатно. Родинний квиток: 250 гривень.

Виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

powerukraine

Читайте також:

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися