Мистецтво на гільзах від снарядів: у музеї “Золоті ворота” відкрилась виставка арт-об’єктів

Автор: Галина Ворона
19:44 24.05

Талановиті руки митців перетворили гільзи від снарядів, пускові контейнери та іншу смертоносну зброю на художні витвори, які експонуються на виставці “Митці для Перемоги. Квітуча Україна” в музеї “Золоті Ворота”.

Мистецтво на гільзах від снарядів: у музеї “Золоті ворота” відкрилась виставка арт-об’єктів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляється на Facebook-сторінці заповідника “Софія Київська”.

Арт-об’єкти, виконані в традиційних мотивах з образами квітів, птахів та іншими символами весняного відродження, відображають українську культуру та створюють емоційний зв’язок з глядачем. Автори цих робіт – талановиті українські митці, студенти та діти з художніх шкіл.

Проект має на меті збір коштів для підтримки Збройних Сил України.  Кожна гільза, як окремий арт-об’єкт, має свою місію – забезпечити збір на конкретний підрозділ ЗСУ. 

Серед учасників проекту – народна художниця України Наталка Ніколайчук, заслужений художник України Олександр Охапкин, члени НСХУ Олена Жеребецька, Олена Онуфрів, Соломія Дорош, Ірина Гресик, Олеся Казнох, Наталія Проданчук, Віктор Проданчук, художниця-керамістка Ольга Ладижець, Оксана Свіжак, Марія Поліщук, Вікторія Любчик, а також студенти та школярі.

Організатори проекту – ГО “Територія жінок міста Києва” та ГО “Андріївський узвіз”.

“Золоті ворота обрані не випадково, бо це наша найдавніша пам’ятка оборонного і сакрального мистецтва, і зараз ми тут, також підтримуємо оборону нашої держави саме цим проєктом. У нас одна думка – підтримувати наші Збройні Сили і здобути нашу Перемогу“, – пояснила голова оргкомітету виставки Наталя Мартин.

Виставку можна відвідати до 6 червня.

Читайте також: Богородиця з немовлям на ящиках з-під набоїв. У Лаврі можна побачити унікальні ікони 

Нагадаємо, на Михайлівській площі відкрили вуличну виставку про європейський спадок Донеччини й Луганщини.

Великий Київ у Google News

підписатися