“Ми не маємо права втратити цей навчальний рік”. Порошенко закликала столичну владу закупити електронні планшети

16:02 16.10.2020

Марина Порошенко проінспектувала стан столичних шкіл та записала звернення до міської влади.

“Ми не маємо права втратити цей навчальний рік”. Порошенко закликала столичну владу закупити електронні планшети

Про це повідомляє Марина Порошенко у своєму відкритому відеозверненні. 

Зазначається, що у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації у столиці, учні та вчителі повинні бути готові до цілком можливого повернення дистанційного навчання. В такому випадку неодмінно постає питання про забезпечення усім необхідним технічним обладнанням.

Марина Порошенко підкреслила, що державні органи фактично програли боротьбу з пандемією коронавірусу, адже “центральна влада вже не здатна керувати та контролювати ситуацію в країні, а місцева – навіть не намагається виконувати їхні рекомендації”.

“Разом з тим діти та вчителі продовжують хворіти, а київські школи, поступово закриваються на карантин”, – додала Марина Порошенко.

Саме тому “Європейська Солідарність” закликала місцеву владу  виділити кошти з бюджету міста, аби закупити усі необхідні пристрої для дистанційного навчання.

 “Це та важлива інвестиція, яку має започаткувати Київ. Інвестиція в майбутнє нашого міста», – зазначила Марина Порошенко.

 

 

Дружина екс-президента наголосила увагу на тому, що на початку тижня уряд рекомендував розпочати канікули у школах з 15 жовтня, але столична влада цю рекомендацію просто проігнорувала.

«Київські учні сьогодні масово пішли до шкіл, а голова Держспоживслужби Києва заявляє, що перед ними стоїть завдання “пасивно проімунізувати дитяче населення”! Тобто – інфікувати якнайбільшу кількість дітей? А через них – їхні родини? І це в ситуації, коли Київ вже в помаранчевій зоні, київські лікарні переповнені, а столиця знаходиться на порозі справжнього епідеміологічного колапсу», – заявила Порошенко у відеозверненні.

Нагадаємо, що Марина Порошенко очолить команду «Європейської солідарності» на виборах до Київради.

Читайте також: Депутати, канабіс, безпека. Зеленський назвав останні питання національного опитування

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...