Музей Революції Гідності почнуть створювати вже цього року – Зеленський

14:52 20.02

Президент Володимир Зеленський запевняє, що в Україні цьогоріч нарешті розпочнуться проектувально-будівельні роботи зі створення Музею Революції Гідності.

Музей Революції Гідності почнуть створювати вже цього року – Зеленський

Про це повідомляє Офіс Президента.

Як доповів Главі держави міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, напередодні досягнуто принципової згоди щодо умов використання проекту переможців архітектурного конкурсу, що дає змогу оголосити про початок проектувально-будівельних робіт у поточному році.

За його словами, конкурс відбувся давно, але “в минулі роки ніхто не намагався пришвидшити вирішення цього питання”.

Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, особливо важливо отримати звістку про завершення довготривалих перемовин щодо початку створення Музею Революції Гідності. Україна повинна належним чином вшановувати пам’ять трагічних подій 2013-2014 років. У пам’ять про загиблих та на знак вдячності Героям Майдану. Це пріоритетне завдання для країни, втілення якого буде реалізовано у низці подальших стратегічних кроків”, – наголосив президент України Володимир Зеленський.

Олександр Ткаченко додав, що навіть без приміщення Музей щороку реалізовував низку проектів з ушанування учасників Революції Гідності та підготував масштабну програму до Дня Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

Читайте також: Безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності у лютому – розклад

Нагадаємо, 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні. В пам’ять про загиблих активістів проходять виставки, екскурсії, презентації відеоматеріалів і видань, поминальні заходи. Центральною подією стане проєкт “Промені Гідності” на алеї Героїв Небесної Сотні ввечері 20 лютого. Більш детально про всі заходи читайте тут

Сьогодні на Майдані, де розвертались основні події Революції Гідності, особливо людно.

Зранку 20 лютого на Алеї Героїв Небесної сотні вшанували подвиг учасників Революції Гідності президент Володимир Зеленський з дружиною. Також там відслужили панахиду, на якій були присутні рідні Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності і усі, хто відчув необхідність вшанувати Героїв.

Днями Верховна Рада визнала Революцію Гідності одним з ключових моментів українського державотворення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...