“Мрія” в ділі. Пілот показав відео польоту легендарного літака ззовні і зсередини

Автор: Тетяна Сененко
15:07 07.07.2021

Командир екіпажу літака Ан-225 «Мрія» Дмитро Антонов опублікував в YouTube відео польоту лайнера. Частину ролика записано з повітря за допомогою безпілотного апарату.

“Мрія” в ділі. Пілот показав відео польоту легендарного літака ззовні і зсередини

На відео показано зліт літака з аеродрому в Гостомелі біля Києва (саме цю частину знято з повітря) та приземлення в німецькому Лейпцигу. Також Антонов показав на відео кабіну пілотів «Мрії», салон, розповів про особливості двигунів цього літака та про те, як відбувається його вивантаження/завантаження.

«Коли компанія «Rosenbauer» звернулася до нас і описала події, які вплинули на необіхдінсть швидкого перевезення пожежних машин, «Авіалінії Антонова» змогли включити цю доставку в розклад рейсів, що вже здійснюються в регіоні, щоб забезпечити економічне і своєчасне рішення відповідно до вимог замовника», — розповів Іван Божко, працівник комерційного департаменту «Авіаліній Антонова».

 

Авіакомпанія направила літак Ан-124-100М-150 зі свого базового аеропорту в Гостомелі на Близький Схід, щоб завантажити пожежні машини і доставити їх в Центральну Азію. Після прибуття до пункту призначення пожежні машини вивантажували з літака, а вантажі за іншим проектом завантажувались, оптимізуючи в такий спосіб використання літака.

Читайте також: “Антонову” 75 років: цікаві факти про літаки підприємства

Вага кожної пожежної машини – 21 т, довжина – 12 м. У цьому перевезенні загальна вага вантажу склала 63 тонни, а за довжиною – 36 метрів — вантаж зайняв усю довжину вантажної кабіни «Руслана».

Нагадаємо, 24 червня “Мрія” повернулася до комерційного ринку, виконавши свій перший рейс з України до Афганістану і потім до Великої Британії, після відпочинку.

Як відомо, у  травні  2021 року виповнилося 75 років з дня заснування Дослідного конструкторського бюро під керівництвом видатного авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова, яке сьогодні є флагманом авіаційної галузі України – ДП “Антонов”.
 
Нагадаємо, у вересні 2020 року “Антонов” виробив перший літак Ан-178 без жодної російської деталі. Крім того, восени 2020 року держпідприємство “Антонов” отримало нового керівника.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися