“Можу прожити без хліба, а без сексу я не можу” – 90-річний Чапкіс

19:25 22.09.2020

Днями інтернет простір облетіла новина, що відомий український хореограф Григорій Чапкіс вчетверте одружився. А обраницею 90-річного танцівника стала молодша на 52 роки жінка, яка є ровесницею його онучки. Така різниця у віці може здатися комусь дивною та хореограф розповів про інтимну сторону свого життя – сексом займається частіше, ніж їсть хліб. 

“Можу прожити без хліба, а без сексу я не можу” – 90-річний Чапкіс

Про це Григорій Чапкіс розповів в інтерв’ю Каті Осадчій ще у лютому цього року, коли відзначав свій 90-річний ювілей і починав жити зі своєю тоді ще нареченою. 

За його словами, в його житті простежується вже певна закономірність: кожні 25 років він змінює дружину, квартиру і машину. І нову дружину він привів у нову квартиру та купив машину. Та другого дна в його стосунках з молодою дівчиною шукати не варто, каже Чапкіс. 

“Вона багатша мене, можеш всіх заспокоїти. Вона заробляє більше мене. Я можу прожити без хліба, а без сексу я не можу. А всі інші подробиці треба до неї. А оскільки всі журналісти зараз хочуть до неї, вона тікає від них”, – сказав Чапкіс.

Нагадаємо, Чапкіс знову одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала ровесниця онучки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...