Чапкіс знову одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала ровесниця онучки

20:05 21.09.2020

Відомий український хореограф Григорій Чапкіс вчетверте одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала молодша на 52 роки жінка, але імені Чапкіс не назвав.

Чапкіс знову одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала ровесниця онучки
Світлодіодне освітлення

Про це артист розповів в ефірі шоу “Танці з зірками”, пише ТСН.

2020 рік зіграв головну роль в історії мого життя. По-перше, я відсвяткував 90-річчя і моє життя відновилося, я одружився цього року. І придбав квартиру. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя”, – зазначив хореограф.

Ім’я нової дружини Чапкіс не повідомив, однак відомо, що їй 39 років і вона ровесниця його онучки Ганни Саффрончік.

Зазначимо, що хореограф був тричі одружений. Першою дружиною Чапкіса більше двадцяти років була його партнерка по танцях на ім’я Людмила. Від цього шлюбу у артиста є донька Лілія. Також у Чапкіса є син Грегор від другого шлюбу з ученицею Наталею. Третьою дружиною Чапкіса була жінка на ім’я Алла. Пара розлучилася в 2016 році після 28 років подружнього життя.

Разом зі своїми двома дітьми та онуками Чапкіс заснував цілий світовий танцювальний бренд – “Чапкіс-Денс”. Старша донька Лілія керує балетною школою в Італії, а син Грегор – у Сан-Франциско. Онучка Анна стала італійською кінозіркою та моделлю, а молодша, Вікторія, має свою школу танців. 

Фото: instagram.com/gregory_chapkis

Нагадаємо, Алла Мазур в новому образі після боротьби з раком стала обличчям журналу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися