Мітинг під мерією: Пальчевський хоче “віддебатити” Гордона, а учасники не знають за кого стоять

19:26 29.10.2020

Під стінами Київської міської адміністрації кандидат в мери столиці Андрій Пальчевський сьогодні зібрав мітинг на знак протесту проти “сфальшованих виборів”.

Мітинг під мерією: Пальчевський хоче “віддебатити” Гордона, а учасники не знають за кого стоять

На мітингу Андрій Пальчевський назвав Віталія Кличка “незаконно обраним мером”, повідомляють Букви.

“Чому незаконно обраний? Тому що результати виборів ще не відомі. Крім епідемії COVID-19 у нас уже 30 років існує епідемія корупції і несправедливості…” – сказав Пальчевський.

Він заявив, що його прийшла підтримати величезна кількість людей і це для нього було несподівано.

“Ми почали суди за результатами, ми будемо вимагати перерахунку голосів … Мене (Дмитро) Гордон звинуватив у тому, що я є співробітником спецслужби іноземної держави … Вони всі відповідатимуть … На один з телеканалів  запросили Дмитра Гордона на дебати. Ось мені дуже хочеться “віддебатити” його”, – сказав Андрій Пальчевський.

А ще він поскаржився на дуже низьку явку виборців і складні для заповнення бюлетені.

 

Також кореспондент поспілкувався з учасниками акції та запитав, чому ті вийшли на протест та підтримують Пальчевського. Зазначимо, що мітингувальники навіть не знають як звати того, кого вони прийшли підтримати. На питання журналіста “За кого Ви голосували?”, хлопець відповів – “За Олександра Пальчевського” (насправді його звуть Андрій).

Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що за бордами Пальчевського ховається партія-привид, бізнес в Москві, карибські офшори, зв’язки з рейдерством та так званою ДНР, а також політтехнолог Вадима Столара.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...