Партія-привид, бізнес в Москві та зв’язки з окупантами. Що ховається за “Перемогою Пальчевського”

17:10 15.09.2020

Борди «Перемога Пальчевського» кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського майорять ледь не на кожній столичній вулиці. А за бордами ховається партія-привид, бізнес в Москві, карибські офшори, зв’язки з рейдерством та так званою ДНР, а також політтехнолог Вадима Столара.

Партія-привид, бізнес в Москві та зв’язки з окупантами. Що ховається за “Перемогою Пальчевського”

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info (Максим Опанасенко, Марія Землянськая та Ана Калюжна) «Пальчевський PRO: російський бізнес, зв’язки з окупантами й команда привидів». 

Зокрема, як йдеться в розслідуванні, “Євролаб” – найвідоміший актив кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського. Клініку він створив після переїзду з Росії до України на початку 2000-х. До 2010 року власниками “Євролабу” значилися сам Пальчевський і його партнер з Росії Олексій Кириллов. В подальшому клініку переписали на британську компанію “Євролаб Сервісез” за якою, в свою чергу, ховають дві офшорні компанії з острові Кіттс і Невіс – Amerton Group Limited та Sheraton Business Limited.

Крім того, колишній юрист клініки “Євролаб” і очільник благодійного фонду кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського Андрій Наумов паралельно супроводжує сумнівний бізнес, що працює в окупованому Криму і підозрюється в рейдерстві. 

Наумов управляє двома компаніями. Їхні керівники – жителі Донецька Дмитро Мурахвер і Павло Малик. За даними Bihus.info, обидва працюють на одіозного суддю Артура Ємельянова: ці три прізвища найчастіше згадуються в історіях рейдерських захоплень за підтримки судових рішень. Мурахвер володіє кількома готелями в окупованому Криму і мережею продуктових супермаркетів на Донбасі, захоплених у період російської окупації.

За інформацією Bihus.info, основний фінансовий донор кампанії Пальчевського – нардеп від ОПЗЖ, київський «наглядач» Вадим Столар. Виборчу кампанію замість Пальчевського веде близький до Столара політтехнолог Сергій Влащенко. Він регулярно приїжджає додому до Пальчевського.

Сам Влащенко свою роботу і на Столара, і на Пальчевського заперечує. А регулярні зустрічі пояснює то “розмовами на загальні теми”, то тим, що приїхав забрати медичні маски, “бо вони зараз в дефіциті”.

Водночас, журналісти зняли, як 10 вересня авто політтехнолога поїхало разом з Пальчевським на відкриття районної приймальні партії “Перемога Пальчевського” в Подільському районі.

Зазначається, що виборча кампанія Пальчевського може виявитися найдорожчою за підсумками виборів. Партії “Перемога Пальчевського” ще в травні не існувало. Її купили влітку під проєкт. При цьому у його партії немає офісу, співробітників і грошей на рахунках.

Сам заявлений кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський від запитань втік. А його помічниця відмовила в коментарі, посилаючись на брак часу в кандидата.

Читайте також: “День виборів”: скільки коштують політикам білборди та “польоти” над Києвом

Що треба знати про кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися