Місячник благоустрою: що зроблено і які “хвости” залишились

Автор: Галина Ворона
14:57 18.05

Столична влада оголосила у квітні місячник благоустрою, під час якого наводили лад у парках та скверах, встановлювали антипаркувальні стовпчики, прибирали сміття, знімали вуличні “арт-інсталяції” із старих шин тощо. У мерії підсумували, що вдалось зробити за цей час, а що залишилось недоробленим.

Місячник благоустрою: що зроблено і які “хвости” залишились

Про підсумки місячника благоустрою розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

Він визнав, що за звітами керівників районів все чудово: прибрано, озеленено, наведено лад на ста відсотках територій. Ліквідовано майже 400 сміттєзвалищ. Т

А от контрольні перевірки, проведені фахівцями Департаменту благоустрою показали, що проблем у Києві вистачає.

Наприклад, не всюди прибрані шини, хоча завдання ставилось однозначне – впродовж місяця вивезти із дворів всі використані покришки.

Остання контрольна дата – кінець травня, тоді розмова матиме іншу риторику”, – пригрозив Кулеба.

Крім того, залишились невідремонтовані дитячі майданчики, графіті на фасадах, пошкоджені зелені зони та скупчення сміття.

Раджу кожному голові РДА особисто раз на тиждень перевіряти район, оцінювати стан прибирання на власні очі. Не може бути столиця гіршою за інші міста, ми маємо бути взірцем. Додам, що у нас немає безбалансових, нічийних територій. Всюди має бути чисто”, – зазначив чиновник.

Він додав, що із закінченням весняного місячника не припиняється робота по ретельному прибиранню міста.

Активна робота лише розпочалась. Благоустрій – у пріоритеті. Комфорт і привабливість просторів для відпочинку – це обличчя міста, і ми зобов’язані показати найкращі результати”, – підсумував заступник мера.

Читайте також: Дніпровську набережну підготували до пляжного сезону: пісок просіяли, сміття прибрали 

Нагадаємо, у столиці із 1 квітня тривав місячник благоустрою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...