Місцеві вибори: понад 91% дільниць вже підрахували голоси

16:55 27.10

Майже 26,7 тисяч дільничних виборчих комісій, що становить понад 91 % від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій.

Місцеві вибори: понад 91% дільниць вже підрахували голоси

Як повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

Цей процес повністю завершено в 6 регіонах: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Окрім того, вже розпочався процес передачі протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Читайте також: Вибори мера – чи буде другий тур і до чого тут децентралізація

Нагадаємо, 25 жовтня українці обирали своїх представників до обласних, районних рад та об’єднаних територіальних громад. Екзитполи соціологічних служб уже назвали приблизні результати виборів.

ЦВК обробив 100% інформації з усіх областей – явка виборців на місцевих виборах, які пройшли 25 жовтня, становить 36,88%. Чому українці проігнорували Вибори-2020 – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...