Виборчі дільниці закрились. Що говорять перші екзітполи

20:06 25.10

25 жовтня українці обирали своїх представників до обласних, районних рад та об’єднаних територіальних громад. Екзитполи соціологічних служб уже назвали приблизні результати виборів.

Виборчі дільниці закрились. Що говорять перші екзітполи

Зокрема результати екзитполу, проведеного студією Савіка Шустера, телеканалу “Україна 24” та соціологічної компанії Liberty Report, свідчать, що діючий мер столиці Віталій Кличко лідирує зі значним відривом – він набрав майже 46% голосів.

Опитування проводилося методом face-to-face на 554 виборчих дільницях. Розмір вибірки: від 40 до 60 тис., помилка вибірки: 1.6%.

Водночас “Рейтинг” дає наступні результати: Кличко на першому місці – 48%, на другому місці Попов (8,6%), за ним з мінімальним відривом Притула (8,3).

загрузка...

Як бачимо, згідно з обома опитуваннями, у другому турі виборів мера Києва конкуренцію Віталію Кличку складе мер столиці часів Януковича Олександр Попов.

Що стосується партій, то результати наступні:

А ось результати “Рейтингу” – бачимо деяку похибку, але лідери незмінні.

Зазначимо, дані екзит-полів, що опубліковані о 20 годині, враховують ситуацію станом на 18:00, а тому за кілька годин цифри дещо скоригують відповідно до явки.

Читайте також:  На 5 питань Зеленського можна відповісти за всю країну – лайфхак

Все про сьогоднішні вибори ми зібрали у хроніці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...