Місцева влада видаватиме безкоштовний хліб – рішення уряду

Автор: Оксана Тупальська
12:16 16.03.2023

Кабмін ухвалив рішення зобов’язати місцеву владу видавати хліб, якщо буде така потреба в умовах війни. Відповідальність покладено на військові адміністрації.

Місцева влада видаватиме безкоштовний хліб – рішення уряду
оренда квартири Київ

Відповідно до  постанови уряду №212 у разі потреби, військові адміністрації мають організувати випікання хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання з зерна, закупленого за рахунок коштів державного бюджету, що передбачені за програмою “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану”.

Документом також передбачено обсяг продукції на одну особу, яку слід видавати за потреби. А саме 10,89 кг зерна, круп або борошна для випікання хліба, літрову пляшку олії, кілограм макаронів тощо. 

З березня 2022 року в Україні діяла урядова постанова, що передбачала забезпечення хлібом населення. Тепер до неї додали рішення, які передбачають відповідальність та детальну процедуру реалізації. 

Нагадаємо, про вимушену необхідність евакуації дипломатів, яка виникла через відсутність харчів та зачинені магазини в Києві наприкінці лютого та на початку березня 2022 року розповідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі. Також про те, що довелося потерпати через відсутність харчів та зачинені магазини в перші дні повномасштабного вторгнення  казав директор Київського міського пологового будинку № 2. Сергій Сальніков.

Великий Київ у Google News

підписатися