Абсолютний геній? Міністр освіти не бачить заперечень щодо дисертації Киви

Автор: Тетяна Сененко
13:43 13.06

Міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що в питанні дисертації народного депутата Іллі Киви «жодного заперечення до Міносвіти не надійшло».

Абсолютний геній? Міністр освіти не бачить заперечень щодо дисертації Киви

 Таку заяву він зробив в інтерв’ю для «Радіо Свобода».

Натомість журналіст Данило Мокрик спростовує цю інформацію. Він повідомив, що журналісти Bihus. info скерували до Міністерства освіти України (МОН) заяву, де вказали всі порушення в дисертації.

Читайте також: “Зроблю міністром освіти”. Кива поскаржився, що його наукового керівника звільнили

“Він (Шкарлет, — ред) сказав, що Міносвіти не отримало жодної інформації про порушення в дісєрі Киви… Це — брехня. Через декілька днів після захисту ми з юристами Bihus. info скерували до МОН заяву, у якій вказали на всі основні порушення в дисертації. З Міністерства отримали відповідь, що відомості будуть враховані”, — написав журналіст Мокрик.

Читайте також:Наука голову надавила? Кива думає, що Україну захопили американці, а Лукашенко захищається від них 

Як відомо, депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. 

У відповідь на це колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом і просить вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити його наукового ступеня кандидата медичних наук.

Нагадаємо, раніше Кива казав, що “якби у світі проводилася Олімпіада для повій, Україна завжди б посідала призові місця”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...